shapka-garant

Збираєтесь у відпустку ? ГАРАНТ захистить Ваше майно.

Зазвичай влітку кількість квартирних крадіжок збільшується на 65-70%. Люди їдуть на відпочинок, чим і користуються злодії. Серед факторів, що сприяють крадіжкам, головний – незахищеність квартир та відсутність охоронної сигналізації. Універсального захисту від квартирних злодіїв немає, але є прості правила, якими не можна нехтувати.
Поради для убезпечення житла:
- Злом і вибивання замку
Якісний замок має бути виготовлений європейським виробником на заводі з сертифікатом якості. Варто вмонтувати кілька дверних замків, особливо, якщо немає можливості купити якісний.
- Проникнення через вікна, балкони і кватирки
Обов’язково зачиняйте вікна та балкон, коли йдете з дому. Не лишайте відкритими навіть фіранки. Якщо квартира розташована на першому поверсі, встановіть металеві решітки або надійні ролети.
- Вибивання і злом двері
Встановіть надійні металеві двері. Також наявність других дверей, або розсувної решітки зможе затримати зловмисників.
- Підбір ключа
Найкраще вставляти заводський замок циліндрового механізму з відповідним комплектом ключів. Не залишайте ключі від квартири, у т.ч. в «обумовленому місці» (під килимком, на коробці дверей тощо), та не передавайте їх стороннім особам. У разі втрати хоча б одного з ключів, терміново змінюйте замок або циліндровий механізм. 
- Вільний доступ (гості, знайомі)
Виходячи з квартири, зачиняйте вхідні двері на всі замки. Перевіряйте, чи добре зачинили. Обов’язково замикайтеся після того, як впускаєте в квартиру близьких, гостей. Не лишайте двері завчасно відкритими до приїзду знайомих та рідних. Чужих у помешкання пускати не можна, а якщо впустили, то краще одразу зачиніть двері за ними зсередини. Якщо лишили в квартирі друзів, близьких, то проінструктуйте їх, як поводитися з ключами, ставити квартиру на сигналізацію тощо.
- Інші способи
Зловмисники можуть бути дуже винахідливими. Тому варто завжди бути уважними. Не зайве потоваришувати з сусідами, особливо пенсіонерами, які, перебуваючи вдома, зможуть періодично наглядати за вашою оселею. За можливості у під’їзді встановіть відеонагляд.
Сьогодні недорогий, але дієвий захист може забезпечити елементарна охоронна сигналізація, яка сповістить пульт охорони про відкриття дверей чи вікон, коли нікого немає вдома. Після отримання сигналу «Тривога» за декілька хвилин з’явиться озброєний та екіпірований наряд, який зустріне Ваших «гостей» та передасть їх правоохоронцям.
Професійну пораду чи консультацію з питань безпеки, в тому числі і щодо встановлення охоронної сигналізації та захисту Вашого майна, БЕЗКОШТОВНО нададуть фахівці ПП охоронного детективного агентства «ГАРАНТ» за адресою: 
м. Чернівці пров. Ентузіастів, 3.

Інтернет агенство, м. Чернівці