shapka-garant

Поради для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» пропонує декілька простих порад для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих.

- Якщо дорослі пішли у справах, а ти залишився удома, сам перевір, чи надійно закриті двері. Якщо хтось постукає і запитає, де дорослі, скажи, що вони зайняті або відпочивають. Також можна голосно сказати: “Тато, до тебе прийшли!” У випадку якщо незнайомець мав намір зробити щось недобре, він не залишиться чекати.
- Батьки повернуться лише за годину, а хтось намагається відкрити замок вхідних дверей? Підійди до дверей і голосно запитай “Хто там?”, якщо спроби відкрити двері продовжуватимуться, негайно дзвони в поліцію, чітко вкажи свою адресу, і через декілька хвилин злочинець виявиться в руках правосуддя. Якщо телефону немає, то голосно поклич батька, або зроби вигляд, що дзвониш в поліцію (“Алло, поліція, негайно приїжджайте за адресою…”), з балкона або з вікна поклич на допомогу.
- Ні в якому разі не запрошуй додому мало знайомих людей. І взагалі, було б непогано, якби батьки знали, з ким ти товаришуєш та телефонні номери товаришів та їх батьків.
- Виходячи з будинку, щільно закривай двері, балкон, кватирки, не залишай ключі від приміщення в досяжних місцях.
- Серед друзів не хизуйся, що в твоїй квартирі є цінні речі. З собою не носи великих сум грошей, навіть якщо такі “завелися” і в твоїй кишені – не розповідай про це стороннім. Крутим мобільним теж менше хизуйся. Якщо ж помітив, що тебе переслідують, краще зайди в найближчий магазин або іншу установу або попроси когось з дорослих довести тебе додому.
Але найбільш дієвим способом захисту дитини та збереження майна, є підключення до охоронної сигналізації та послуга «тривожна к

Інтернет агенство, м. Чернівці