shapka-garant

Проведення наради із керівниками недержавних охоронних структур області

У Чернівцях провели спільну нараду із керівниками недержавних охоронних структур області

12.02.2015

У відділі Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області відбулася спільна нарада стосовно взаємодії органів внутрішніх справ з приватними охоронними структурами.

Під час наради обговорили питання про інформування нарядів УМВС, ДСО та недержавних охоронних структур, взаємодію при реагуванні на випадки спрацювання сигналізації, а також участь працівників охоронних структур у спільних із міліцією патрулюваннях з охорони громадського порядку та протидії злочинності.

За результатами роботи наради попередньо було прийнято кілька рішень:

- провести спільне патрулювання з охорони громадського порядку та протидії злочинності;

- взаємодіяти нарядам при обслуговуванні спрацювань тривожної та охоронної сигналізації ДСО на НОП;

- надавати координати встановлення засобів відеоспостереження адже це дозволить розширити "відеокарту" міста Чернівці та інше.

Крім того, працівники недержавних охоронних структур, яких залучатимуть до спільного патрулювання з охорони громадського порядку, братимуть участь у проведенні інструктажів у батальйоні патрульної служби УМВС. Також передбачене взаємне інформування між черговими частинами міліції та недержавних охоронних структур про скоєння вуличних правопорушень, розшук викраденого автотранспорту, осіб, які скоїли правопорушення, а також спільне реагування на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації.

На наступну нараду заплановано запросити заступників начальників територіальних органів внутрішніх справ, аби обговорити проблемні питання та удосконалити напрацьований алгоритм взаємодії правоохоронців з приватними охоронними структурами.

 

Інтернет агенство, м. Чернівці