shapka-garant

Новини


Послуги тілоохоронців в Чернівцях

 

Телепрограмма з участю керівника охоронного агенства "ГАРАНТ"


 

Особливості охоронного агентства «ГАРАНТ»

 

         Максимальна гарантована безпека та комфорт клієнта залишається головною метою нашої роботи. Це досягається завдяки високо професійності всіх співробітників охоронного агентства «ГАРАНТ» та застосуванню новітніх перевірених охоронних систем. Всі охоронці, вік яких від 25 до 45 років, проходять відповідну фахову підготовку та отримують дипломи охоронців. В основному це бійці військ спеціального призначення, МВС, прикордонних військ. Агентством практикуються спільні навчання із співробітниками правоохоронних органах, в ході яких проходить обмін бойовим досвідом між бійцями.

         Для організації максимального технічного захисту охоронюваним об’єктам агентством «ГАРАНТ» використовується такі охоронні пульти, як «Кронос» та «Гермес», які працюють у всіх можливих системах та надають гарантовану стійку безпеку.

        Автомобілі груп мобільного реагування «ГАРАНТА» укомплектовані GPRS системами, які дозволяють операторам в будь-яку хвилину визначити місцезнаходження екіпажу та надати всю необхідну інформацію по миттєвому реагуванню на спрацювання охоронних систем.


 

Розвиток охоронного агентства «ГАРАНТ»

 

18 листопада 2012 року приватне підприємство охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» відсвяткувало двохрічний ювілей. Не дивлячись на нібито невеликий термін діяльності, але завдячуючи фахівцям, які зібралися для організації професійної охорони та мають за плечами значний досвід правоохоронної діяльності, ми досягли значних успіхів. Перш за все це виражається в довірі до нашої організації безпеки - клієнтами агентства, яких на даний момент налічується більше трьохсот. Зокрема це такі банківські установи як комерційний банк Хрещатик, «Кредит Агріколь банк», «Банк Руский стандарт», «Індекс банк», ПАТ «ВТБ банк», ВАТ «Піріус банк», «Діамант банк», ПАТ «Альфа банк», також ломбарди, ювелірні магазини та інші підприємства та організації області.

         Значна кількість потужних об’єктів охорони стала можлива після налагодження тісної співпраці з лідером охоронних послуг на території України київською охоронною фірмою «ВЕНБЕСТ». Перевіривши на ділі та повіривши в нашу професійність «ВЕНБЕСТ» довірив реагування по своїх об’єктах на території Чернівецької області, а агенція «ГАРАНТ» отримала можливість надавати охоронні послуги на всій території України.


 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 7

Інтернет агенство, м. Чернівці