shapka-garant

Новини


"Гарант" забезпечило безпеку під час проведення дитячого фестивалю-конкурсу "Міні-світ краси України 2015"

Співробітники охоронного – детективного агентства «ГАРАНТ» забезпечували безпеку та дотримання правопорядку під час підготовки та проведення Десятого дитячого фестивалю-конкурсу "Міні-світ краси України 2015" - форуму дитячої краси і талантів, який днями гостював у "Літньому театрі" м. Чернівці. Лауреаток фестивалю-конкурсу обирало зіркове журі, а між виходами конкурсанток та глядачів розважали зіркові виконавці. Найбільш досвідченні охоронці були задіяні в охороні VIP гостей, серед яких була фіналістка "Євробачення-2010" - співачка Альоша.


 

«ГАРАНТ» Розширює Автопарк

Не дивлячись на складну, в т. ч. економічну ситуацію в країні агентство «ГАРАНТ» продовжує рости і розвиватися, особливо розуміючи важливість і значимість безпеки в нинішніх умовах, що склалися.

Так, у першому кварталі поточного року охоронно-детективним агентством придбано автомобіль, ввівши додатково ще один екіпаж груп мобільного реагування в м. Чернівці та передмісті, що дозволить скоротити час реагування на сигнали тривоги.


 

Проведення наради із керівниками недержавних охоронних структур області

У Чернівцях провели спільну нараду із керівниками недержавних охоронних структур області

12.02.2015

У відділі Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області відбулася спільна нарада стосовно взаємодії органів внутрішніх справ з приватними охоронними структурами.

Під час наради обговорили питання про інформування нарядів УМВС, ДСО та недержавних охоронних структур, взаємодію при реагуванні на випадки спрацювання сигналізації, а також участь працівників охоронних структур у спільних із міліцією патрулюваннях з охорони громадського порядку та протидії злочинності.

За результатами роботи наради попередньо було прийнято кілька рішень:

- провести спільне патрулювання з охорони громадського порядку та протидії злочинності;

- взаємодіяти нарядам при обслуговуванні спрацювань тривожної та охоронної сигналізації ДСО на НОП;

- надавати координати встановлення засобів відеоспостереження адже це дозволить розширити "відеокарту" міста Чернівці та інше.

Крім того, працівники недержавних охоронних структур, яких залучатимуть до спільного патрулювання з охорони громадського порядку, братимуть участь у проведенні інструктажів у батальйоні патрульної служби УМВС. Також передбачене взаємне інформування між черговими частинами міліції та недержавних охоронних структур про скоєння вуличних правопорушень, розшук викраденого автотранспорту, осіб, які скоїли правопорушення, а також спільне реагування на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації.

На наступну нараду заплановано запросити заступників начальників територіальних органів внутрішніх справ, аби обговорити проблемні питання та удосконалити напрацьований алгоритм взаємодії правоохоронців з приватними охоронними структурами.

 


 

Рекламний ролик 2014

 


 

Інтервью каналу ТВА


 

Як захистити свою квартиру від злому ?

 
   Не хочете потрапити в число тих людей , чию квартиру пограбували ? Зломом квартир займаються професіонали , яких навряд чи зупинять стандартні способи захисту . Як убезпечити себе від крадіжок , як запобігти проникненню у вашу квартиру і як захистити квартиру від злому.  По офіційній статистиці  в Україні 42 % відсотка краж здійснюється через злом віхдних дверей та підбір ключа. Отож ми приготували декілька порад як значно знизять ризки проникнення в квартиру зловмисників. 
 
 
 
Поставте залізні двері
   За статистикою в квартиру найчастіше проникають через вхідні двері . Тому вона повинна бути залізною. Якщо у Вас немає такої, то обов'язково придбайте і встановіть, якщо є , то перевірте чи відповідає вона основним вимогам. Двері повинні відкриватися назовні. Дверна коробка повинна бути масивною, зроблена із сталевого прокату. Місце, в якому знаходиться замок, має бути захищене термосплавними вставками. А наповнювачем для дверей повинен служити дерев'яний брус.
 
Правильно виберіть замок
   Без хорошого замку залізні двері - просто купа металобрухту. Перший замок повинен бути сувальдного типу з шістьма кодовими пластинами. Він самий надійний. Другий - замок циліндрового типу. Ключі для подібних замків випускаються з певними вм'ятинами на самому ключі. Кількість вм'ятин відповідає кількості штифтів в замку, чим їх більше - тим краще. Постарайтеся знайти такий замок, на ключі якого не менше 5 вм'ятин. Щоб вберегти квартиру на всі 100 % , можете поставити ще й електромагнітний невидимий замок . Також Ви можете поставити замок "2 в 1" - сувальдний і циліндровий механізм захисту використовується одночасно .
 
Захистіть вікна
   На перші два поверхи можна забратися прямо із землі або з допомогою карниза, на останні два - спуститися з даху. Тому подбайте про віконні решітки. Вони забезпечать невеликий, але все-таки захист. Фахівці рекомендують використовувати також спеціальне скло. Подібне скло доведеться розбивати ломом кілька хвилин.
 
Правильна поведінка
   Не афішуйте свої достатки, нові покупки свої поїздки куди-небудь. Не забувайте забирати пошту з ящика, часто злодії перевіряють його, і якщо він постійно повний, це один із сигналів, що господарів немає вдома. Підтримуйте добрі відносини з сусідами, їх пильність - запорука безпеки Вашого житла.
 
Використовуйте сигналізацію
   Здача квартири на охорону в Чернівцях фірмі "Гарант" - найнадійніший спосіб . Цей спосіб  підходить для гаманця пересічних чернівчан. У вашій квартирі розставлять датчики, що реагують на будь-які рухи. Якщо подібний датчик спрацює, бойовий екіпаж "Гарант " приїде в лічені хвилини і професійно знешкодить  осіб, котрі посягнулись на Ваше майно.

 

Рекламний ролик 2013


 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 7

Інтернет агенство, м. Чернівці