shapka-garant

Новини


Інтервью каналу ТВА


 

Як захистити свою квартиру від злому ?

 
   Не хочете потрапити в число тих людей , чию квартиру пограбували ? Зломом квартир займаються професіонали , яких навряд чи зупинять стандартні способи захисту . Як убезпечити себе від крадіжок , як запобігти проникненню у вашу квартиру і як захистити квартиру від злому.  По офіційній статистиці  в Україні 42 % відсотка краж здійснюється через злом віхдних дверей та підбір ключа. Отож ми приготували декілька порад як значно знизять ризки проникнення в квартиру зловмисників. 
 
 
 
Поставте залізні двері
   За статистикою в квартиру найчастіше проникають через вхідні двері . Тому вона повинна бути залізною. Якщо у Вас немає такої, то обов'язково придбайте і встановіть, якщо є , то перевірте чи відповідає вона основним вимогам. Двері повинні відкриватися назовні. Дверна коробка повинна бути масивною, зроблена із сталевого прокату. Місце, в якому знаходиться замок, має бути захищене термосплавними вставками. А наповнювачем для дверей повинен служити дерев'яний брус.
 
Правильно виберіть замок
   Без хорошого замку залізні двері - просто купа металобрухту. Перший замок повинен бути сувальдного типу з шістьма кодовими пластинами. Він самий надійний. Другий - замок циліндрового типу. Ключі для подібних замків випускаються з певними вм'ятинами на самому ключі. Кількість вм'ятин відповідає кількості штифтів в замку, чим їх більше - тим краще. Постарайтеся знайти такий замок, на ключі якого не менше 5 вм'ятин. Щоб вберегти квартиру на всі 100 % , можете поставити ще й електромагнітний невидимий замок . Також Ви можете поставити замок "2 в 1" - сувальдний і циліндровий механізм захисту використовується одночасно .
 
Захистіть вікна
   На перші два поверхи можна забратися прямо із землі або з допомогою карниза, на останні два - спуститися з даху. Тому подбайте про віконні решітки. Вони забезпечать невеликий, але все-таки захист. Фахівці рекомендують використовувати також спеціальне скло. Подібне скло доведеться розбивати ломом кілька хвилин.
 
Правильна поведінка
   Не афішуйте свої достатки, нові покупки свої поїздки куди-небудь. Не забувайте забирати пошту з ящика, часто злодії перевіряють його, і якщо він постійно повний, це один із сигналів, що господарів немає вдома. Підтримуйте добрі відносини з сусідами, їх пильність - запорука безпеки Вашого житла.
 
Використовуйте сигналізацію
   Здача квартири на охорону в Чернівцях фірмі "Гарант" - найнадійніший спосіб . Цей спосіб  підходить для гаманця пересічних чернівчан. У вашій квартирі розставлять датчики, що реагують на будь-які рухи. Якщо подібний датчик спрацює, бойовий екіпаж "Гарант " приїде в лічені хвилини і професійно знешкодить  осіб, котрі посягнулись на Ваше майно.

 

Рекламний ролик 2013


 

Послуги тілоохоронців в Чернівцях

 

Телепрограмма з участю керівника охоронного агенства "ГАРАНТ"


 

Особливості охоронного агентства «ГАРАНТ»

 

         Максимальна гарантована безпека та комфорт клієнта залишається головною метою нашої роботи. Це досягається завдяки високо професійності всіх співробітників охоронного агентства «ГАРАНТ» та застосуванню новітніх перевірених охоронних систем. Всі охоронці, вік яких від 25 до 45 років, проходять відповідну фахову підготовку та отримують дипломи охоронців. В основному це бійці військ спеціального призначення, МВС, прикордонних військ. Агентством практикуються спільні навчання із співробітниками правоохоронних органах, в ході яких проходить обмін бойовим досвідом між бійцями.

         Для організації максимального технічного захисту охоронюваним об’єктам агентством «ГАРАНТ» використовується такі охоронні пульти, як «Кронос» та «Гермес», які працюють у всіх можливих системах та надають гарантовану стійку безпеку.

        Автомобілі груп мобільного реагування «ГАРАНТА» укомплектовані GPRS системами, які дозволяють операторам в будь-яку хвилину визначити місцезнаходження екіпажу та надати всю необхідну інформацію по миттєвому реагуванню на спрацювання охоронних систем.


 

Розвиток охоронного агентства «ГАРАНТ»

 

18 листопада 2012 року приватне підприємство охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» відсвяткувало двохрічний ювілей. Не дивлячись на нібито невеликий термін діяльності, але завдячуючи фахівцям, які зібралися для організації професійної охорони та мають за плечами значний досвід правоохоронної діяльності, ми досягли значних успіхів. Перш за все це виражається в довірі до нашої організації безпеки - клієнтами агентства, яких на даний момент налічується більше трьохсот. Зокрема це такі банківські установи як комерційний банк Хрещатик, «Кредит Агріколь банк», «Банк Руский стандарт», «Індекс банк», ПАТ «ВТБ банк», ВАТ «Піріус банк», «Діамант банк», ПАТ «Альфа банк», також ломбарди, ювелірні магазини та інші підприємства та організації області.

         Значна кількість потужних об’єктів охорони стала можлива після налагодження тісної співпраці з лідером охоронних послуг на території України київською охоронною фірмою «ВЕНБЕСТ». Перевіривши на ділі та повіривши в нашу професійність «ВЕНБЕСТ» довірив реагування по своїх об’єктах на території Чернівецької області, а агенція «ГАРАНТ» отримала можливість надавати охоронні послуги на всій території України.


 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 6

Інтернет агенство, м. Чернівці