shapka-garant

Новини


Приватне охоронне-детективне агентство “ГАРАНТ” посилює довіру клієнтів

Приватне охоронне-детективне агентство “ГАРАНТ” посилює довіру клієнтів за надійну охорону їхнього майна. Так нещодавно агентством під охорону взятий склад-маркет “TOR-BA”. Запрошуємо до співпраці усіх бажаючих зберегти своє майно. Ми працюємо за принципом досвід, професіоналізм, безпека.


 

ПП ОДА «ГАРАНТ» співпрацює з провідними будівельними компаніями міста

Зокрема здійснюється охорона житлового комлексу «Водограй», відкриття якого відбулось 27 серпня поточного року.


 

Аналіз криміногенної ситуації в регіоні

Аналіз криміногенної ситуації в регіоні свідчить про її погіршення, а саме спостерігається ріст квартирних крадіжок, збільшення фактів викрадення майна, порушення громадського правопорядку, що в свою чергу посилює режим роботи груп швидкого реагування охоронного – детективного агентства «ГАРАНТ». 

Завдяки професійним діям та високій якості охоронного обладнання, протягом цього року працівниками агентства було попереджено чотири спроби проникнення та викрадення майна на охороняємих об’єктах. За порушення громадського правопорядку було затримано та передано органам міліції 6 громадян.

Групи швидкого реагування агентства спільно з працівниками УМВС України у Чернівецькі області, приймають участь у проведенні заходів спрямованих на забезпеченні законності та правопорядку на території обласного центру.

 

 

 

 

 


 

"Гарант" забезпечило безпеку під час проведення дитячого фестивалю-конкурсу "Міні-світ краси України 2015"

Співробітники охоронного – детективного агентства «ГАРАНТ» забезпечували безпеку та дотримання правопорядку під час підготовки та проведення Десятого дитячого фестивалю-конкурсу "Міні-світ краси України 2015" - форуму дитячої краси і талантів, який днями гостював у "Літньому театрі" м. Чернівці. Лауреаток фестивалю-конкурсу обирало зіркове журі, а між виходами конкурсанток та глядачів розважали зіркові виконавці. Найбільш досвідченні охоронці були задіяні в охороні VIP гостей, серед яких була фіналістка "Євробачення-2010" - співачка Альоша.


 

«ГАРАНТ» Розширює Автопарк

Не дивлячись на складну, в т. ч. економічну ситуацію в країні агентство «ГАРАНТ» продовжує рости і розвиватися, особливо розуміючи важливість і значимість безпеки в нинішніх умовах, що склалися.

Так, у першому кварталі поточного року охоронно-детективним агентством придбано автомобіль, ввівши додатково ще один екіпаж груп мобільного реагування в м. Чернівці та передмісті, що дозволить скоротити час реагування на сигнали тривоги.


 

Проведення наради із керівниками недержавних охоронних структур області

У Чернівцях провели спільну нараду із керівниками недержавних охоронних структур області

12.02.2015

У відділі Державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області відбулася спільна нарада стосовно взаємодії органів внутрішніх справ з приватними охоронними структурами.

Під час наради обговорили питання про інформування нарядів УМВС, ДСО та недержавних охоронних структур, взаємодію при реагуванні на випадки спрацювання сигналізації, а також участь працівників охоронних структур у спільних із міліцією патрулюваннях з охорони громадського порядку та протидії злочинності.

За результатами роботи наради попередньо було прийнято кілька рішень:

- провести спільне патрулювання з охорони громадського порядку та протидії злочинності;

- взаємодіяти нарядам при обслуговуванні спрацювань тривожної та охоронної сигналізації ДСО на НОП;

- надавати координати встановлення засобів відеоспостереження адже це дозволить розширити "відеокарту" міста Чернівці та інше.

Крім того, працівники недержавних охоронних структур, яких залучатимуть до спільного патрулювання з охорони громадського порядку, братимуть участь у проведенні інструктажів у батальйоні патрульної служби УМВС. Також передбачене взаємне інформування між черговими частинами міліції та недержавних охоронних структур про скоєння вуличних правопорушень, розшук викраденого автотранспорту, осіб, які скоїли правопорушення, а також спільне реагування на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації.

На наступну нараду заплановано запросити заступників начальників територіальних органів внутрішніх справ, аби обговорити проблемні питання та удосконалити напрацьований алгоритм взаємодії правоохоронців з приватними охоронними структурами.

 


 

Рекламний ролик 2014

 


 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 6

Інтернет агенство, м. Чернівці