shapka-garant

Новини


Відкриття нового фітнес-клубу Sport Life

9 квітня, в рамках забезпечення громадського правопорядку в Чернівцях, під час відкриття нового фітнес-клубу Sport Life були залучений найкращі співробітники агентства "ГАРАНТ"


 

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою

7-9 квітня 2016 року в м.Чернівці, за підтримки охоронного детективного агентства «Гарант», відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою. В змаганнях у розділах демонстрація техніки, легкий та дозований контакт взяли участь 205 спортсменів з 15 областей України. Вітаємо учасників та переможців.


 

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою

5-6 березня Чернівецькою міською федерацією рукопашного бою за підтримки охоронного детективного агентства «Гарант», було проведено всеукраїнський турнір з рукопашного бою. Участь у змаганнях приймали спортсмени з багатьох регіонів держави. Командну перемогу здобули Чернівецькі рукопашники. Вітаємо наших спортсменів та тренерів.

 

 

 


 

З 8 березня


 

Турнір з рукопашного бою

5-6 березня за підтримки охоронного детективного агентства «Гарант», відбудеться всеукраїнський турнір з рукопашного бою. Участь у змаганнях приймають кращі спортсмени України та чемпіони з Чернівців.


 

Нагородження кращих тренерів та спортсменів області за 2015 рік

26 лютого в залі засідань облради та ОДА відбулось нагородження кращих тренерів та спортсменів області за 2015 рік. 
Керівники області спільно з головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Іваном Гешком вручили дипломи та статуетки кращим спортсменам, тренерам та меценатам не олімпійських видів спорту. 
Нагороди отримали також і партнери ПП ОДА «ГАРАНТ» - спортсмени та тренери Чернівецької міської федерації рукопашного бою.


 

Привітання з Новим 2016 роком

 

Колектив Охоронно детективного агентство "ГАРАНТ" щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвяними святами

 

 


 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 4 з 7

Інтернет агенство, м. Чернівці