shapka-garant

Новини


Успіх супроводжує тих, хто вміло управляє своєю репутацією


 

Високий рівень професіоналізму співробітників «ГАРАНТ»

Співробітники «ГАРАНТ» неодноразово доводили високий рівень професіоналізму під час охорони масових заходів. Нещодавно, зважаючи на високий рівень довіри наших партнерів, було забезпечено охоронні заходи під час концерту « 95 КВАРТАЛ» та конкурсу «Міні світ краси України», за що отримали відзнаку та подяку наших партнерів.


 

«ГАРАНТ» запрошує на роботу водіїв - охоронців

Охоронно-детективне агентство «ГАРАНТ» запрошує на роботу водіїв - охоронців та операторів пульта централізованого спостереження. Перевага надається учасникам АТО та колишнім співробітникам правоохоронних органів. Вимоги до операторів пульта – рівень користувача ПЕОМ, знання вулиць міста Чернівці. Звертатись за тел. 54-78-08, 095-871-29-39


 

Відкриття нового фітнес-клубу Sport Life

9 квітня, в рамках забезпечення громадського правопорядку в Чернівцях, під час відкриття нового фітнес-клубу Sport Life були залучений найкращі співробітники агентства "ГАРАНТ"


 

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою

7-9 квітня 2016 року в м.Чернівці, за підтримки охоронного детективного агентства «Гарант», відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з рукопашного бою. В змаганнях у розділах демонстрація техніки, легкий та дозований контакт взяли участь 205 спортсменів з 15 областей України. Вітаємо учасників та переможців.


 

Всеукраїнський турнір з рукопашного бою

5-6 березня Чернівецькою міською федерацією рукопашного бою за підтримки охоронного детективного агентства «Гарант», було проведено всеукраїнський турнір з рукопашного бою. Участь у змаганнях приймали спортсмени з багатьох регіонів держави. Командну перемогу здобули Чернівецькі рукопашники. Вітаємо наших спортсменів та тренерів.

 

 

 


 

З 8 березня


 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 6

Інтернет агенство, м. Чернівці