shapka-garant

Новини


Акційна пропозиція!

Акційна  пропозиція!

Тільки у нас весняна акційна вартість охоронної системи з підключенням до пульта централізованого спостереження для оперативного реагуванням складає 4900 грн.

Виїзд на місце техніка, проектувальні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи – проводяться безкоштовно!

І Ваша оселя – всього за декілька годин – під цілодобовою, надійною, пультовою охороною з оперативним реагуванням та виїздом екіпажів швидкого реагування.

Для соціальних верств населення та учасників АТО – до двох місяців охорони – безкоштовно.

Захистіть своє майно!

 

Цілодобові телефонні лінії для прийому замовлень:

54-78-08, (050) 00-33-013, (067) 37-21-803

Кількість акційної техніки – обмежена.

 

В комплект охоронної сигналізації входить :

- повноцінний охоронний прилад (з можливістю підключення «тривожної кнопки»);

- датчик руху, датчик відкриття;

- сирена (світлозвукова);

- акумуляторна батарея.

 

 


 

Чемпіонат з рукопашного бою

Протягом 4 - 5 березня цього року в фізкультурно-оздоровчому комплексі «Олімпія» м. Чернівці, проходив відкритий чемпіонат з рукопашного бою. Представники команди «ГАРАНТ» зайняли призове місце. Вітаємо наших спортсменів.


 

«Гарант» - надійний захист вашого майна!

В ніч з 20 на 21 січня працівники охоронного детективного агентства «Гарант» на території поруч з ринком «Буковинський» по вул. Небесної Сотні, обласного центру, затримали жителя м. Чернівці, який намагався здійснити проникнення в приміщення одного із торгівельних кіосків шляхом пошкодження задньої стінки. При затриманні у його рюкзаку було виявлено цілий «джентльменський» набір для злочинного промислу: «фомка», кусачки, ключі, викрутки, дві пари рукавичок, фонарик та додаткову сумку для майбутньої наживи. 
Як виявилося, вказаний громадянин раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за викрадення майна, однак невдовзі після звільнення з місць позбавлення волі, взявся за старе. Затриманого передали працівникам національної поліції.


 

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим


 

Представники Буковини перемогли на Кубку України з рукопашного бою

Наші земляки тріумфують на цих змаганнях вп'яте

У Києві відбувся Кубок України з рукопашного бою серед дорослих у легкому та повному контактах. Чернівецьку область представляли чотири команди. Приємно, що першу сходинку у повному контакті посіла команда «Чернівці-Гарант", за яку виступали Артем Гешко (60 кг), Дмитро Побережник (65 кг), Іван Зварич (70 кг), Анатолій Жураківський (75 кг), Павло Мельник (80 кг), Сергій Раков (90 кг) і Тарас Мандрик (+90 кг).

Вітаємо переможців!


 

Коли охоронець перевищує свої права

Коли охоронець перевищує свої права 
«Часто конфлікти між охоронцями та людьми відбуваються через незнання своїх прав та обов’язків обох сторін» 
https://pogliad.ua/…/koli-ohoronec-perevischue-svoyi-prava-…
Якщо дії потребують додаткових заходів, на які в охорони немає повноважень, то є на це працівники поліції

Ігор Сторожук, директор охоронного детективного агентства

Не можу говорити про всі охоронні агентства, але про своє можу сказати, що ми діємо чітко в рамках Закону «Про охоронну діяльність». Якщо дії потребують додаткових заходів, на які в нас немає повноважень, то є на це працівники поліції. Їх викликають і тоді вже спільними силами проводимо необхідні заходи. Звичайно, що конфлікти з людьми трапляються досить часто. Не всі люди розуміють ролі, прав і обов’язків охоронців. Але ми стараємося все роз’яснити, себто діємо шляхом переконання. Зазвичай це спрацьовує. Якщо воно не спрацьовує, то ми діємо в рамках закону, а також залучаємо працівників поліції.

Звичайно, власники закладів мають свої вимоги. Перш за все, їх цікавить, щоб якщо виникатиме конфлікт, охоронці зреагували і не допустили його розвитку та завдання шкоди життю, здоров’ю людей, майну. Себто вони вимагають, аби охорона могла діяти на випередження. Якщо ми бачимо, що людина перебуває у стані алкогольного сп’яніння, поводиться не зовсім адекватно, порушує правила поведінки в закладі, то охоронець робить їй відповідне зауваження, якщо вона не реагує, пропонує їй залишити заклад, якщо ж людина не припиняє, то приїжджають 
правоохоронці та разом з охоронцями документують протиправні дії.

Тобто охоронна діяльність потребує підготовки. Людина не може працювати, якщо вона не пройшла відповідного навчання та не отримала кваліфікації. Бо справді охоронець - це не проста людина, яка стоїть і своєю присутністю примушує всіх дотримуватися порядку. Це людина, яка повинна на випередження бачити, розуміти психологію та поведінку людей. Те ж саме стосується охоронців, які працюють у групах швидкого реагування, їхнє завдання не просто приїхати та будь-якими методами навести порядок, а поспілкуватися, роз’яснити, мирними методами врегулювати конфлікт. В інших випадках діяти охорона має в рамках чинного законодавства.

 


 

Співробітниками охоронного агентства «ГАРАНТ» затримали злочинця

Працівники охоронного агентства «ГАРАНТ» працюють у посиленому режимі несення служби не зважаючи на свята. В той час коли країна продовжувала святкування 25 річниці Незалежності, злочинець намагався реалізувати свої наміри по викраденню майна, однак на заваді йому став «ГАРАНТ». Завдяки миттєвому реагуванню на спрацювання охоронної сигналізації та злагодженій роботі, співробітниками охоронного агентства «ГАРАНТ» спільно з працівниками поліції охорони та національної поліції, в нічний час, в приміщенні церкви, розташованої по вулиці Сторожинецькій обласного центру, було затримано злочинця, який проник в середину храму через розбите вікно, пошкодив систему охоронної сигналізації та намагався викрасти кошти, які прихожани пожертвували на будівництво храму. 
Після проведених слідчих дій правоохоронцями, матеріали кримінального провадження будуть спрямовані до суду.


 
«ПочатокПопередня123456НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 6

Інтернет агенство, м. Чернівці