shapka-garant

Новини


-50% Акційна пропозиція!


 

Збираєтесь у відпустку ? ГАРАНТ захистить Ваше майно.

Зазвичай влітку кількість квартирних крадіжок збільшується на 65-70%. Люди їдуть на відпочинок, чим і користуються злодії. Серед факторів, що сприяють крадіжкам, головний – незахищеність квартир та відсутність охоронної сигналізації. Універсального захисту від квартирних злодіїв немає, але є прості правила, якими не можна нехтувати.
Поради для убезпечення житла:
- Злом і вибивання замку
Якісний замок має бути виготовлений європейським виробником на заводі з сертифікатом якості. Варто вмонтувати кілька дверних замків, особливо, якщо немає можливості купити якісний.
- Проникнення через вікна, балкони і кватирки
Обов’язково зачиняйте вікна та балкон, коли йдете з дому. Не лишайте відкритими навіть фіранки. Якщо квартира розташована на першому поверсі, встановіть металеві решітки або надійні ролети.
- Вибивання і злом двері
Встановіть надійні металеві двері. Також наявність других дверей, або розсувної решітки зможе затримати зловмисників.
- Підбір ключа
Найкраще вставляти заводський замок циліндрового механізму з відповідним комплектом ключів. Не залишайте ключі від квартири, у т.ч. в «обумовленому місці» (під килимком, на коробці дверей тощо), та не передавайте їх стороннім особам. У разі втрати хоча б одного з ключів, терміново змінюйте замок або циліндровий механізм. 
- Вільний доступ (гості, знайомі)
Виходячи з квартири, зачиняйте вхідні двері на всі замки. Перевіряйте, чи добре зачинили. Обов’язково замикайтеся після того, як впускаєте в квартиру близьких, гостей. Не лишайте двері завчасно відкритими до приїзду знайомих та рідних. Чужих у помешкання пускати не можна, а якщо впустили, то краще одразу зачиніть двері за ними зсередини. Якщо лишили в квартирі друзів, близьких, то проінструктуйте їх, як поводитися з ключами, ставити квартиру на сигналізацію тощо.
- Інші способи
Зловмисники можуть бути дуже винахідливими. Тому варто завжди бути уважними. Не зайве потоваришувати з сусідами, особливо пенсіонерами, які, перебуваючи вдома, зможуть періодично наглядати за вашою оселею. За можливості у під’їзді встановіть відеонагляд.
Сьогодні недорогий, але дієвий захист може забезпечити елементарна охоронна сигналізація, яка сповістить пульт охорони про відкриття дверей чи вікон, коли нікого немає вдома. Після отримання сигналу «Тривога» за декілька хвилин з’явиться озброєний та екіпірований наряд, який зустріне Ваших «гостей» та передасть їх правоохоронцям.
Професійну пораду чи консультацію з питань безпеки, в тому числі і щодо встановлення охоронної сигналізації та захисту Вашого майна, БЕЗКОШТОВНО нададуть фахівці ПП охоронного детективного агентства «ГАРАНТ» за адресою: 
м. Чернівці пров. Ентузіастів, 3.


 

Акційне підключення до пульта охоронної сигналізації


 

Поради для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» пропонує декілька простих порад для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих.

- Якщо дорослі пішли у справах, а ти залишився удома, сам перевір, чи надійно закриті двері. Якщо хтось постукає і запитає, де дорослі, скажи, що вони зайняті або відпочивають. Також можна голосно сказати: “Тато, до тебе прийшли!” У випадку якщо незнайомець мав намір зробити щось недобре, він не залишиться чекати.
- Батьки повернуться лише за годину, а хтось намагається відкрити замок вхідних дверей? Підійди до дверей і голосно запитай “Хто там?”, якщо спроби відкрити двері продовжуватимуться, негайно дзвони в поліцію, чітко вкажи свою адресу, і через декілька хвилин злочинець виявиться в руках правосуддя. Якщо телефону немає, то голосно поклич батька, або зроби вигляд, що дзвониш в поліцію (“Алло, поліція, негайно приїжджайте за адресою…”), з балкона або з вікна поклич на допомогу.
- Ні в якому разі не запрошуй додому мало знайомих людей. І взагалі, було б непогано, якби батьки знали, з ким ти товаришуєш та телефонні номери товаришів та їх батьків.
- Виходячи з будинку, щільно закривай двері, балкон, кватирки, не залишай ключі від приміщення в досяжних місцях.
- Серед друзів не хизуйся, що в твоїй квартирі є цінні речі. З собою не носи великих сум грошей, навіть якщо такі “завелися” і в твоїй кишені – не розповідай про це стороннім. Крутим мобільним теж менше хизуйся. Якщо ж помітив, що тебе переслідують, краще зайди в найближчий магазин або іншу установу або попроси когось з дорослих довести тебе додому.
Але найбільш дієвим способом захисту дитини та збереження майна, є підключення до охоронної сигналізації та послуга «тривожна к


 

АКЦІЯ!


 

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим


 

Сертифікат відповідності послуг охорони «Української федерації професіоналів безпеки».

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ», отримало сертифікат відповідності послуг охорони «Української федерації професіоналів безпеки». Ми в області перші серед охоронних підприємств, що пройшли експертну оцінку та відзначені за високу якість охоронних послуг. Це визнання та заслуга всього колективу.
«ГАРАНТ» - лідер на ринку охоронних послуг в Чернівцях!


 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 7

Інтернет агенство, м. Чернівці