shapka-garant

Новини


Акційне підключення до пульта охоронної сигналізації


 

Поради для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» пропонує декілька простих порад для безпеки дітей, якщо поруч немає дорослих.

- Якщо дорослі пішли у справах, а ти залишився удома, сам перевір, чи надійно закриті двері. Якщо хтось постукає і запитає, де дорослі, скажи, що вони зайняті або відпочивають. Також можна голосно сказати: “Тато, до тебе прийшли!” У випадку якщо незнайомець мав намір зробити щось недобре, він не залишиться чекати.
- Батьки повернуться лише за годину, а хтось намагається відкрити замок вхідних дверей? Підійди до дверей і голосно запитай “Хто там?”, якщо спроби відкрити двері продовжуватимуться, негайно дзвони в поліцію, чітко вкажи свою адресу, і через декілька хвилин злочинець виявиться в руках правосуддя. Якщо телефону немає, то голосно поклич батька, або зроби вигляд, що дзвониш в поліцію (“Алло, поліція, негайно приїжджайте за адресою…”), з балкона або з вікна поклич на допомогу.
- Ні в якому разі не запрошуй додому мало знайомих людей. І взагалі, було б непогано, якби батьки знали, з ким ти товаришуєш та телефонні номери товаришів та їх батьків.
- Виходячи з будинку, щільно закривай двері, балкон, кватирки, не залишай ключі від приміщення в досяжних місцях.
- Серед друзів не хизуйся, що в твоїй квартирі є цінні речі. З собою не носи великих сум грошей, навіть якщо такі “завелися” і в твоїй кишені – не розповідай про це стороннім. Крутим мобільним теж менше хизуйся. Якщо ж помітив, що тебе переслідують, краще зайди в найближчий магазин або іншу установу або попроси когось з дорослих довести тебе додому.
Але найбільш дієвим способом захисту дитини та збереження майна, є підключення до охоронної сигналізації та послуга «тривожна к


 

АКЦІЯ!


 

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим


 

Сертифікат відповідності послуг охорони «Української федерації професіоналів безпеки».

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ», отримало сертифікат відповідності послуг охорони «Української федерації професіоналів безпеки». Ми в області перші серед охоронних підприємств, що пройшли експертну оцінку та відзначені за високу якість охоронних послуг. Це визнання та заслуга всього колективу.
«ГАРАНТ» - лідер на ринку охоронних послуг в Чернівцях!


 

Охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» вітає друзів, колег та партнерів

З нагоди СЬОМОЇ річниці діяльності підприємства охоронне детективне агентство «ГАРАНТ» вітає друзів, колег та партнерів. 
Бажаємо всім добра, фінансової стабільності, реалізації усіх мудрих задумів.
Висловлюємо щиру подяку за довіру. Завдяки нашій співпраці ми постійно розвиваємось і готові в будь-який момент Вас захистити, надати допомогу та забезпечити Вам повну безпеку.
З повагою, директор Сторожук Ігор.


 

Новий офіс по вул. Ентузіастів 3


 
«ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 7

Інтернет агенство, м. Чернівці